Сторінки

ДО 100-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО    Бджілки полюбляють читати книги В.Сухомлинського. У кожної із них свої уподобання. Одній подобається книга "Квітка сонця" іншій "Гаряча квітка".
   А тобі яка книга Василя Олександровича припала до душі? Якщо ти не визначився - ця сторінка для тебе!


 
                                         У книзі зібрано найцікавіші твори Василя Сухомлинського для дітей: притчі, казки та оповідання. Поетичні, щирі, дотепні, з глибоким підтекстом, вони пройняті любов’ю до дитини, до рідного краю, ненав’язливо, часом обережним натяком вчать доброзичливості, поваги до старших...

 «Ви живете серед людей. Кожен ваш вчинок, кожне ваше бажання позначаються на людях... Робіть так, щоб людям, які оточують вас, було добре», - писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський. Твори Сухомлинського формують у дітей найголовніше - людяність. Вони вчать маленьких читачів бути людиною.

Книга формує у дітей найголовніше-людяність.Казки та оповідання вчать маленьких читачів відрізняти гарні вчинки від недобрих,бути чемними,поважати старших.


Книга В.Сухомлинського "Вогник у вікні" вчить вас, дітки, захищати менших друзів та дбати про тварин.

До збірки увійшли цікаві розповіді відомих українських письменників, а також оповідання В.Сухомлинського про дивовижний світ живої природи, яка оточує нас, - про тварин та птахів, дерева та квіти. Ця книжка вчить дітей доброті, чуйності, любові та шанобливому становленню до природи. Адже людство стане кращим, якщо ми змалечку житимемо в гармонії з природою, берегтимемо її, не кривдитимемо чотириногих, хвостатих і крилатих друзів.
До книжки ввійшли кращі казки про тварин відомого українського педагога і письменника Василя Олександровича Сухомлинського. Вони вчать любити батьківщину, її природу, поважати старших і допомагати меншим, бути кмітливими, добрими...
Зворушливі оповідання В. Сухомлинського, написані для дітей і про дітей, давно вже стали класикою дитячої літератури. Ці твори якнайкраще підходять для самостійного читання - і красою мови, й глибоким повчальним змістом. 


Поєднання з цікавими розвиваючими завданнями (кросвордами, криптограмами, розмальовками та ін.) допоможуть підвищити в дитини інтерес до читання й долучити маленького читача до світу книг.

Ця книга — збірка мудрих і повчальних казок, оповідань, притч, новел, написаних для дітей і дорослих великим українським педагогом і письменником Василем Сухомлинським. Кожна казка, кожне оповідання показують читачам неповторну красу природи, магічну силу доброти і чуйності у взаєминах між людьми, пробуджують у нас бажання захистити слабшого, допомогти старшим.


До нової збірки творів для дітей нашого славного земляка, Василя Сухомлинського, увійшли не тільки твори, де дійовими особами є люди. На її сторінках ви також зустрінетеся з олюдненими тваринами, рослинами і навіть природними явищами...

Немає коментарів:

Дописати коментар